facebook
Sklepy Usługi Restauracje
Art kwiaciarnia


Godziny otwarcia:
pon.-sob.: 8.00 - 20.00
niedz.: 11.00 - 16.00
Art kwiaciarnia przy Lazurowej przez cały rok zachwyca świeżymi, czarującymi kwiatami. Komponujemy z nich autorskie, oryginalne bukiety, wiązanki i kompozycje na różnorodne okazje. W ofercie posiadamy duży wybór sezonowych kwiatów doniczkowych, pachnących świec i ozdobnych doniczek, które sprawią, że Twoje mieszkanie lub balkon nabiorą nowego wyrazu.
Myjnia samochodowa Auqua
www.auqua.pl

Godziny otwarcia:
czynne całodobowo
Sieć samoobsługowych myjni samochodowych. Możesz tu umyć swój samochód przez całą dobę, korzystając z technologii, programów mycia Auqua oraz pian, płynów i szamponów myjących Auqua.
Bankomat PKO BP


Godziny otwarcia:
czynne całodobowo
Centrum Damiana
www.damian.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 7.30 - 20.00
sob.-niedz.: nieczynne
Jesteśmy firmą medyczną oferującą opiekę medyczną dla pacjentów indywidualnych i firm.
Naszych Pacjentów otaczamy opieką medyczną od dnia narodzin. Zakres oferowanych przez nas usług oraz pakietów medycznych jest dostosowany do rosnących oczekiwań naszych Pacjentów, tych najmłodszych i tych starszych. Od 20 lat koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta. Naszym największym atutem jest personel medyczny, który w dużej części współpracuje z firmą od pierwszych lat jej istnienia. To wybitni specjaliści w swoich dziedzinach, stale podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, związani z firmą, jej tradycją i marką. Wysoka jakość oferowanych przez nas usług została potwierdzona certyfikatami i nagrodami.
Co w oknie
www.cowoknie.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10.00 - 21.00
sob.: 10.00 - 21.00
niedz. handl.: 10.00 - 18.00
Zadbaj o prywatność i wyjątkowy nastrój w mieszkaniu, domu lub lokalu!
Sprawdź naszą ofertę i umów telefonicznie bezpłatny, niezobowiązujący pomiar, dzięki któremu zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie do Twojego wnętrza.
Oferujemy osłony okienne, takie jak:
  • klasyczne i praktyczne żaluzje aluminiowe, drewniane i bambusowe
  • oraz bardziej dekoracyjne, takie jak rolety rzymskie czy eleganckie zasłony.

To właśnie u nas kupisz najlepiej dobrane rolety okienne w najlepszych cenach. Doświadczenie w sprawnej obsłudze zbieramy od 25 lat na terenie całej Polski.
Zajrzyj do naszego stacjonarnego salonu w CityPark lub zamów niezobowiązującą i bezpłatną wycenę!
Dorabianie kluczy


Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10.00 - 18.30
sob.: 10.00 - 15.00
niedz.: nieczynne
Marka Lazurowy Klucz została stworzona przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w branży kluczykarskiej. Pracując przez 17 lat na etacie zdobywałem potrzebne umiejętności biorąc udział w szkoleniach, prezentacjach i targach. Nasza firma zajmuje się dorabianiem kluczy mieszkaniowych, samochodowych, do skrzynek pocztowych, szafek szkolnych i pracowniczych. Kodujemy chipy do domofonów, wkładki bębenkowe pod klucz klienta. Trudnimy się wymianą przycisków w pilotach do bram i w kluczach samochodowych.
Prowadzimy również wyrabianie pieczątek firmowych, imiennych, faxymile. Grawerujemy tabliczki na drzwi, puchary. Prowadzimy sprzedaż oraz wymianę baterii w zegarkach, pilotach samochodowych i do bram.
Ostrzymy także noże, nożyczki, cążki, komplety do maszynek do mielenia mięsa.
Inpost Paczkomat
www.inpost.pl

Godziny otwarcia:
czynne całodobowo
Wybór dostawy do automatu Paczkomat ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Im więcej dostępnych urządzeń, tym lepiej dla natury i nas wszystkich. To dlatego nieustannie rozszerzamy naszą sieć.
Dzięki większej liczbie urządzeń Paczkomat, a także ich bliskości (średnio 1700 metrów od domu), możesz odbierać swoje paczki w trakcie załatwiania innych spraw - w trakcie spaceru czy przejażdżki rowerem. Stawiamy kolejny Paczkomat zawsze tam, gdzie jesteś - w pobliżu miejsc, w których często przebywasz, pracujesz lub spędzasz wolny czas.
Aż 62% naszych klientów odbiera paczki przy okazji i ogranicza CO2 - dołącz do zaszczytnego grona!
Landoo Pralnia
www.landoo.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8.00 - 20.00
sob.: 9.00 - 18.00
niedz.: nieczynne
Landoo to innowacyjna technologia czyszczenia odzieży. W naszej codziennej pracy korzystamy z globalnego doświadczenia naszego partnera technologicznego Electrolux, który zdobył je przez ponad 50 lat działalności na 70 rynkach na całym świecie.
Nasz system prania został przetestowany przez renomowany Hohenstein Institute będący światowym autorytetem w dziedzinie badań wszelkiego rodzaju tekstyliów.
Hohenstein Institute wydając certyfikat potwierdził dbałość o tkaniny oraz ich bezpieczeństwo w procesie czyszczenia.
Medicover Stomatologia
www.medicover.pl/stomatologia

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8.00 - 20.00
sob.: 8.00 - 14.00
niedz.: nieczynne
Jesteśmy siecią nowoczesnych centrów stomatologicznych. Leczymy i upiększamy uśmiechy dorosłych i dzieci. O naszych Pacjentów dbają najlepsi eksperci ze wszystkich dziedzin stomatologii.
To miejsce pełne uśmiechu i dobrej energii.
Dbamy o komfort już w momencie przekroczenia progu naszego centrum dentystycznego. Podczas pobytu w naszych centrach Pacjenci mogą cieszyć się przytulnymi wnętrzami, domową atmosferą oraz filiżanką aromatycznej herbaty lub kawy. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny otoczy Państwa opieką i dostosuje leczenie do indywidualnych potrzeb.
PKO BP
www.pkobp.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10.00 - 18.00
sob.-niedz.: nieczynne
Jesteśmy polską instytucją finansową z blisko stuletnią tradycją. Zapewniamy przyjazny dostęp do finansów milionom Polaków, wspieramy rozwój krajowego biznesu i budowę e-Państwa.
Od lat rozwijamy innowacyjne produkty i usługi - przykładem takich działań jest m.in. system płatności mobilnych BLIK oparty na opracowanej przez nas aplikacji IKO.
Jesteśmy jednym z największych w kraju mecenasów sztuki, liderem filantropii i od lat konsekwentnie prowadzimy szeroko zakrojone działania edukacyjne. Jesteśmy #dumnizPolski - dołącz do nas!
Pomarańczowa Ciuchcia Przedszkole
www.pomaranczowa-ciuchcia.pl
Pomarańczowa Ciuchcia to największa i najdłużej funkcjonująca sieć przedszkoli niepublicznych w Polsce. Od 26 lat jesteśmy dla Waszych dzieci, które są dla nas najważniejszymi ludźmi na świecie. Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną „ciuchciową społeczność”. Zaufało nam już ponad 19 000 rodziców. To daje nam siłę i wiarę w powodzenie i sukces naszej misji.
Zawsze podążamy za dzieckiem - u nas każde dziecko czuje się ważne. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpiecznego, szczęśliwego dzieciństwa i wszechstronnego rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych, umiejętności społeczne i emocjonalne. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości.
Stacja paliw Shell
www.shell.pl

Godziny otwarcia:
czynne całodobowo
Spółka Shell Polska jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Mobility oraz Oleje i Środki smarne. W ramach Mobility funkcjonuje sieć stacji i sklepów Shell. Łącznie jest to ponad 430 obiektów w całym kraju, oferujących pełną gamę usług: od sprzedaży paliwa przez myjnie po pełną ofertę kawową i gastronomiczną Shell Café oraz karty paliwowe Shell Card dla flot samochodów osobowych i vanów oraz dla operatorów transportu ciężkiego - samochodów ciężarowych i autobusów.
Szkoła Gaudeamus
www.szkola-gaudeamus.pl
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus to szkoła niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Już niemal od dekady w oparciu o uniwersalne wartości: szacunek, tolerancję, otwartość - kształcimy empatycznych, świadomych swojej wartości, niezależnych w myśleniu, samodzielnych w działaniu młodych ludzi.
Dla nas każde dziecko jest zdolne i każde ma wiele talentów - tych widocznych i tych, które pomagamy odkryć.
Zdrofit
www.zdrofit.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 06.00 - 23.00
sob.-niedz.: 07.00 - 22.00
Sprawdź, jak dobrze ćwiczyć w grupie!
W naszych klubach korzystasz z najbogatszej w Polsce oferty grupowych zajęć fitness.
Wybieraj spośród treningów:
  • wzmacniających ciało i kondycję,
  • ćwiczeń prozdrowotnych,
  • przyspieszających spalanie tkanki tłuszczowej,
  • tanecznych,
  • relaksacyjnych.

W ofercie znajdziesz również znane na całym świecie treningi Les Mills oraz nasze autorskie zajęcia fitness, takie jak Antystres czy niezwykle popularne treningi na rowerach stacjonarnych.